زمینه های همکاری با مسعود طالاری

مسعود طالاری - آموزش فروشنده پوشاک و پارچه

آموزش کادر فروش فروشگاهی

یکی از بهترین روش های پیشرفت فروشگاه های فروش پارچه و پوشاک آموزش کادر فروش می باشد. ارائه اطلاعات صحیح و منطقی در رابطه با محصولات مختلف در این شغل همزمان با افزایش اعتماد مشتری به فروشگاه، افزایش فروش را نیز با خود به همراه خواهد داشت.

طراحی و اجرای لیبل مراقبتی لباس

لیبل های مراقبتی لباس یا همان لیبل های شستشو لباس(care labels) یکی از مهمترین بخش های هر لباسی است که تولید می شود. اطلاعات ارائه شده در این لیبل ها به مصرف کننده کمک می کند تا استفاده بهتری از محصول خریداری خود داشته باشد. برای طراحی و اجرای این لیبل ها می توانید از طریق ارتباط با من و یا از طریق وب سایت دیگری که برای این موضوع در نظر گرفته شده است با من در ارتباط باشید.

وبسایت carelabel.ir ارتباط با من
مسعود طالاری - طراحی و اجرای لیبل مراقبتی لباس

فروش انواع طرح پارچه آماده چاپ

یکی از مهمترین فعالیت هایی که من به همراه یک تیم متخصص و متعهد از اواخر سال 1398 آغاز کردم، راه اندازی یک استارتاپ در زمینه طراحی و فروش انواع طرح پارچه، روسری، شال، کوسن، کیف، لگ ورزشی و… در وب سایت خرید طراحی پارچه ماهریس بود. ما در این وب سایت تلاش داریم تا با هدف ایجاد یک بستر مناسب و امن کسب و کار برای طراحان پارچه، زمان تولید محصول را به حداقل برسانیم.

وب سایت mahrisdesign.com

کنترل کیفیت فنی پارچه

تولید پوشاک با کیفیت بیش از هر چیز به مواد اولیه با کیفیت نیازمند است. پارچه نیز به عنوان مهمترین رکن در تولید پوشاک می باشد. خرید یک پارچه با شاخص های کیفی مناسب یکی از دغدغه های تولید کنندگان این بخش از صنعت می باشد. من به شما کمک خواهم کرد تا مواد اولیه خود را ابتدا کنترل کیفیت نمایید و سپس برای خرید آن اقدام کنید.

درخواست مشاوره

آخرین مقالات

آخرین دست نوشته های من را می توانید در این بخش مطالعه بفرمایید.

مقالات بیشتر

مسعود طالاری را در ایسنستاگرام دنبال کنید

Instagram has returned invalid data.